Ātrākās moča tiesības – drošākajiem braucējiem!

ātrākās moča tiesībasLiekas, ka gandrīz katram vīrietim reiz pienāk brīdis, kad pēc B kategorijas vadītāja apliecības iegūšanas gribas gūt vēl spilgtākas, spēcīgākas emocijas un saņemt vairāk adrenalīna, lai izdzenātu ikdienā iegūto stresu un uztraukumus. Gandrīz ikvienā ģimenē pienāk brīdis, kad vīrs paziņo: “Mīļā, es gribu braukt ar moci!”

Viens – divi un gatavs

Ātrākās moča tiesības var iegūt tieši šādos impulsīvos un emocionālos brīžos. Parasti, ja vīri patiešām kaut ko ļoti grib, un tas nav nekas tāds, ko ir lūgusi izdarīt sieva, viss pasākums notiek ļoti ātri. Pāris mēnešu laikā braucējs var nokārtot savu jauno A kategorijas vadītāja apliecību, saņemt moča tiesības un garāžā priecāties par glītu, spīdīgu, jaudīgu mocīti, kas gaidīt gaidīja pavasari un pirmo garo izbraucienu.

Parasti sieviešu reakcija ir klasiska– bailes un neticība šim transporta līdzeklim kā tādam. Pārāk daudz sievietes skatās briesmīgus avāriju video, klausās par motociklu bīstamību, lai tā vienkārši varētu pieņemt, ka turpmāk vīrs pārvietosies ar motociklu.

Taču pamazām arī sievietes saprot vilinājumu, ko mocis ar savām maģiskajām skaņām burtiski izstaro. Tā patiešām ir burvestība! Pēc pirmā bailīga izmēģinājuma bauciena pa piemājas kluso rajonu sieviete saprot, kāpēc mocis tā apbur. Jo tas sniedz patiesu brīvību, trakulību, pavairo laimes hormonus endorfīnus. Saule, vējš, silts vasaras vakars, jūra – ar moci šīs lietas ir tik viegli sasniedzamas!

Arī sievietes grib moča tiesības

Gadās, ka pēc pāris mēnešu ilgiem braucieniem, arī sievietes iekāro braukt ar moci iemācīties braukt ar moci. Moča tiesības var iegūt no 24 gadu vecuma, mācīties var sākt no 22 gadiem. Ar mazākas kubatūras motocikliem braukt var no 16 gadiem. A kategoriju var nokārtot ļoti ātri.

Ir jāiziet teorijas kurss autoskolā un jānokārto eksāmens, kā arī jābrauc praktiskajās nodarbībās. Tās ir pavisam savādākas, kā ierasts vadot vieglo automašīnu, jo instruktors motociklam seko mašīnā un instrukcijas nodod ar rācijas palīdzību. Pie kursanta ir tikai austiņas, līdz ar to atbildēt nevar, ir jādara viss, ko saka instruktors.

Braukšanas nodarbību laikā jaunais vadītājs apgūs drošu braukšanu, pratīs izvēlēties piemērotu braukšanas ātrumu, iekļausies satiksmes plūsmā, pārbaudīs savu reakciju un rīcību saspringtās situācijās, pārbaudīs, vai pietiekami labi pārzina zīmes un ceļu satiksmes noteikumus. Tas patiešām ir ātri un vienkārši!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *