Coolsculpting ir labākais veids, kā atbrīvoties no liekā aptaukojuma

Ikviens vēlas iegūt skaistu un kārdinošu ķermeni bez liekā aptaukojuma un nomācošajām tauku rieviņām. Iedzīvotāju pētījumos par ārējo izskatu, tieši liekais aptaukojums parasti tiek minēts kā problemātiskākais aspekts, kas liedz justies labi un pārliecinoši. Sevišķi aktuāli tas ir jaunajām māmiņām, kas pēc mazuļa dzimšanas arī vēlas izskatīties lieliski. Bieži vien ikdienas rūpēs par bērniem un mājokli, nav laika ne sporta nodarbībām, ne diētām.

Beidzot arī Latvijā pieejams novatorisks un efektīvs veids, kā atbrīvoties no liekā svara. Coolsculpting tauku atsaldēšana ir pasaulē jau vairākus gadus zināma procedūra, kas pie sava sapņu auguma palīdzējusi tik daudziem. Tikai dažu mēnešu laikā vienkārši, nesāpīgi un ārkārtīgi efektīvi sevi spogulī var ieraudzīt ar pavisam citām acīm. Vienīgā Latvijā un visā Baltijā pieejamā ierīce atrodas Profesora Jāņa Ķīša Dermatoloģijas klīnikā F. Sadovņikova ielā 20, Rīgā.

Tauku šūnas nav iespējams likvidēt ar diētām

Lai cik ļoti nepatīkami tas skanētu, tauku šūnas organismā noformējas jau pusaudžu gados un tās nav iespējams likvidēt, tikai samazināt to izmēru. Coolsculpting lieliskais efekts ļauj to izdarīt tikai pateicoties unikālajai aukstuma iekārtai, kas pasaulē ir Nr.1 šāda veida izgudrojums. Coolsculpting iedarbība pielīdzināma plastisko operāciju efektam. To apliecina arī slavenības, kas izmantojušas šo metodi, lai notievētu: Kima un Hloja Kardašjanas, Dženifera Anistone, Meraija Kerija, Lindsija Loena, Mollija Simsa, Krisa Dženere, Debra Mesinga, Grečena Rossi un daudzas citas.

Kā darbojas Coolsculpting?

Iekārtas fenomenālais efekts ir neticams – vienas procedūras laikā iespējams samazināt pat 25% tauku daudzumu. Unikālā sistēma ļauj sasaldēt un sadalīt tauku šūnas, pēc tam ievadot tās limfātiskajā sistēmā. Procedūra ir ķermenim draudzīga, ļaujot pakāpeniski pielāgoties un dabiskā veidā sašķelto tauku masu izvadīt no organisma. Tāpat nav nepieciešams veikt nekādus drošības pasākumus pirms vai pēc procedūras. Uzreiz pēc tās iespējams atgriezties darbā vai ikdienas mājas solī.

Pirms procedūras tiek veiktas pārbaudes pie fizioterapeita un ja nepieciešams, arī pie uztura speciālista. Coolsculpting procedūras laikā nav jāsatraucas par citu orgānu vai ādas šūnu sasaldēšanu. Iedarbība novērojama tikai uz tauku šūnām, neskarot asinsvadus, nervus vai apkārt esošos audus. Tikai 35-60 minūšu laikā ķermenis tiek skulpturēts un attīrīts no tauku šūnām, tikmēr baudot grāmatu, skatoties TV vai vienkārši atpūšoties no ikdienas steigas. Jaunajām māmiņām gan jāņem vērā tas, ka šo procedūru var veikt tikai pēc krūtsbarošanas beigām.

Iegūt savu sapņu figūru patiešām ir iespējams! Izmēģini Coolsculpting!


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *