Godīgs autoskolu tops, kas ne vien parāda labākās, bet arī sliktākās autoskolas

godīgs autoskolu TOP labākās autoskolas

Tik plaša izvēle, tik lielas atšķirības piedāvājumos, solījumi un atsauksmes, kas bieži mulsina un neļauj saprast, kas tad patiesībā notiek autoskolās. Kā atrast savu īsto autoskolu un neuzķerties uz blēžiem, kas neļaus nokārtot eksāmenus reizi no reizes, kā neievilkt tiesību iegūšanu un nezaudēt laiku un naudu cenšoties apgūt autovadītāja prasmes pie kāda, kura vienīgā vēlme ir iegūt samaksu. Kuras ir labākās autoskolas 2017. gadā un kā atrast savējo?

Ne vienmēr varam paļauties uz visu, kas rakstīts internetā, tāpēc autoskolas.com ir godīgs autoskolu tops, kas ļaus neapjukt plašajā klāstā un ātri vien atrast sev tīkamāko auto skolu, kā arī iegūt auto vadītāja apliecību bez liekām galvassāpēm.

Piektajā vietā starp labākajām autoskolām 2017. gadā ir ierindojusies skola “DSI” – lielākā daļā apmācāmo ir nokārtojuši teorijas eksāmenu un 60% ieguvuši autovadītāja apliecību pateicoties tieši šai autoskolai. Īpaši populāra Talsinieku vidū. Aktīvi seko jaunumiem un apmāca savus audzēkņus ne tikai pielietot noteikumus, bet arī tos izprast.

Ceturto vietu ieņem skola “Autoprofs”, kas atrodas ārpus Rīgas robežām. Labākā autoskola 2017. gadā savos novados, kas ne vien izcili iemāca braukt B kategorijas autovadītājus, bet arī A kategorijas braucējus, kas 90% gadījumu saņēmuši autovadītāja apliecību.

Godpilnajā trešajā vietā “Einšteins” , kas iepriekšējā gadā bijis jaunpienācējs topā un jau uzreiz iekļuvis godpilnajā pirmajā vietā topā starp labākajām autoskolām 2017. gadā. Augstākais nokārtoto teorijas eksāmenu procents pieder tieši šai skolai. Tomēr B kategorijas braukšanas eksāmenu rezultāti šogad vis nav bijuši tik spīdoši, kas varētu būt par iemeslu kritienam uz leju.

 Otrā vieta pienākas “Autoskola DBS”. Drošas braukšanas skola, kas nemainīgi turas līdera pozīcijās jau vairākus gadus. Palīdz šoferiem apgūt drošu braukšanu dažādos apstākļos, kā arī rīko dažādas interesantas aktivitātes, lai palīdzētu šoferiem apgūt ko tādu, kas viņiem vēl nav zināms. Par iemeslu līdera pozīciju pamešanai varētu būt augstā mācību maksa, kas salīdzinoši ar citām skolām ir daudz augstāka, tomēr par spīti šai samaksai braucēju rezultāti nav nemaz tik spīdoši un šī vairs nav labākā autoskola 2017. gadā.

Pirmo vietu ieņem “Presto Autoskola”, kas nemitīgi attīstās, kļūst aizvien plašāka un palīdz aizvien vairāk kursantu iegūt kāroto autovadītāja apliecību. Šī mācību iestāde ir lieliska ne vien ar saviem augsti kvalificētajiem instruktoriem, bet arī ar mājaslapu, kas izstrādāta tā, lai būtu maksimāli ērta klientam. Iespējama attālināta līgumu slēgšana, kā arī pierakstīšanās uz braukšanas nodarbībām. Turklāt, ja nokārtosiet tiesības 3 mēnešu laikā, skola apmaksās CSDD eksāmena izdevumus.

 Šīs ir labākās autoskolas šogad. Jebkura no tām būs labs variants, lai beidzot iegūtu kārotās tiesības. Mājaslapā ir pieejams arī anti tops ar piecām sliktākajām skolām, kā arī komentāru, kāpēc tās nebūs labākā izvēle. Izvēlieties kādu no labākajām autoskolām 2017. gadā un brauciet droši!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *