Hublot brenda pulksteņi – ar ko tie īpaši?

hublot brenda pulksteņi

Rokaspulkstenis nav tikai aksesuārs, kuru nēsājam, lai jebkurā brīdī ātri noskaidrotu, kāds ir pareizs laiks. Tas var būt arī statusu apliecinošs simbols, kvalitātes standarts un arī ļoti vērtīgs kolekcionēšanas objekts. Vieni no pasaulē pazīstamākajiem pulksteņiem, kas gadu gaitā nav zaudējuši savu statusu un popularitāti, nākuši no Šveices. Tai skaitā arī zīmols Hublot. Iepazīsim to mazliet tuvāk, lai saprastu, ar ko īpaši šie Šveices rokaspulksteņu darinātāji.

Hublot zīmolu 1980. gadā radīja Karko Kroko, un šī bija pirmā reize, kad pulksteņu ražošanā tika izmantota unikāla kombinācija – zelts un gumija. Kroko vēlējās radīt laikrādi, kas būtu viegli pielāgojams, izturīgs un tajā pašā laikā moderns, un, pateicoties viņa radošumam un zināšanām, pirmais Hublot pulksteņu modelis tika parādīts plašākai pasaulei.

Šie pulksteņi ir plaši pazīstami ar to unikālo formu, kas līdzinās lidmašīnas vai kuģa iluminatoram. Patiesībā vārds Hublot no franču valodas tieši to arī nozīmē. Papildus īpašajai formai, šos aksesuārus raksturo arī pulēts zelts un minimālisma stilā veidotā ciparnīca. Šis zīmols arī bija pirmais, ka sāka izmantot no gumijas darinātu siksniņu. To, kā Hublot brenda pulksteņi ir attīstījušies līdz mūsdienām, iespējams aplūkot lielākajā luksusa pulksteņu un juvelierizstrādājumu katalogā Eiropā Chrono.lv, kur tos varat arī iegādāties par lielisku cenu. Šeit pieejamas dažādas kolekcijas gan sievietēm, gan vīriešiem. Sev piemērotu modeli atradīs dažādu stilu, krāsu un dizainu piekritēji.

Šī zīmola laikrāžu īpašais šarms slēpjas to dizainā. Atšķirīgā un prasmīgi veidotā siksniņa vienlaikus kontrastē ciparnīcai, taču arī veido lielisku un oriģinālu kombināciju. Pulkstenis pielāgojas tā nēsātāja rokai tik veiksmīgi, ka to pēc laika vairs nejūt. Tieši tādēļ Hublot ir kļuvis tik iecienīts daudzu sportistu vidū. To vieglums ir unikāla priekšrocība, kuru novērtē daudzi, kas izmēģinājuši šī zīmola darinājumus.

Arī mūsdienās joprojām galvenā uzņēmuma ražotne atrodas Šveicē, kur arī tiek darināti pulksteņi. Telpās atrodas ne tikai dažādas, sarežģītas iekārtas, bet arī zinoši un čakli pulksteņmeistari, kas ar roku darbu paveic neticamo, saliekot kopā ļoti sarežģītus laikrāžu modeļus. Šajā ražotnē katrs modelis arī tiek pabeigts un testēts atbilstoši augstākajām kvalitātes prasībām. Tieši tādēļ brends arī spējis visu šo gadu laikā noturēt augsto latiņu, ko uzlika tā radītājs Karlo Kroko.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *