Koncepta restorāns Rīgā īsteniem vīna baudītājiem

Vīns izsenis pazīstams kā aromātiem, krāsām un smaržām piesātināts elegants dzēriens. Tā izcelsme un radīšana ir tik sena un nenosakāma, ka vēl joprojām daudzas valstis strīdas par vīna izcelšanās vēsturi, atsaucoties uz senām teikām un arheoloģiskajiem izrakumiem. Bet, kamēr tādas vīna dižvalstis kā Francija, Grieķija, Gruzija strīdas, tikmēr tepat Rīgā darbu uzsācis restorāns Easy Wine.

Kas ir Easy Wine?

 Easy Wine ir restorāns jeb vīna bārs ar Latvijā vēl nebijušu un unikālu pieeju klientu apkalpošanā, kas ļauj bāra apmeklētājam brīvi un netraucēti vakara gaitā pašam izvēlēties, kuru vīnu un cik daudz baudīt, bez bārmeņa vai oficianta starpniecības. Izmantojot mūsdienu tehnoloģijas, Easy Wine saviem viesiem piedāvā nebijušu iespēju nobaudīt pa glāzei 60 dažādu stilu un garšu vīnus.

Nosaukums Easy Wine spilgti un vienkārši atspoguļo bāra filozofiju. Pateicoties unikālajai “Self service” jeb pašapkalpošanās sistēmai, kura iepriekš Latvijā nav bijusi, vīna pasniegšana pārvēršas unikālā un aizraujošā procesā. Šāda koncepta restorāns Rīgā ir īsta revolūcija vīna pazinējiem un baudītājiem.

Kā darbojas “Self service” sistēma ikdienā jeb Ievadkurss Easy Wine apmeklētājiem

Vīna bāra apmeklētājs ienākot saņem speciālu kartīti – čipu ar noteiktu kredītu, ar kura palīdzību apmeklētājs var liet vīnu pats. Var izvēlēties nelielu ”degustācijas” dozu – 50 ml – un izmēģināt daudz un dažādus vīnus, līdz atrodi īsto. Bet var arī palikt pie viena vīna, kas ir paticis, pielejot glāzi pilnāku – 100 vai 150 ml.

Modernās tehnoloģijas sniedz iespēju uzglabāt vīnu ideālā temperatūrā un apstākļos, kas nodrošina iespēju nogaršot un izbaudīt 60 dažādus vīnus pa glāzei no Easy Wine vīna aparatūras. Tas viss iespējams ar īpašas magnētiskās kartiņas palīdzību. Neviens cits restorāns Rīgā līdz šim nepiedāvā tik unikālu pašapkalpošanās sistēmu vīna baudītājiem.

Kas slēpjas vīna pagrabiņā?

60 glāzes vīna – tas ir daudz. Var degustēt visu vakaru un nebūs apgūts pat pirmais divdesmitnieks. Bet interesantu vīnu pasaulē ir daudz, daudz vairāk. Un šajās 60 pozīcijās, lai kā gribētos, nekādi nevar ietilpt! Tāpēc Easy Wine restorānam nav pastāvīgas vīna kartes, tā mainās atbilstoši sezonai un someljē iedvesmai, tāpēc katrā apmeklējuma reizē var atrast ko jaunu degustācijai.

 Easy Wine restorāns Rīgā ir ideāli piemērota vieta, kur satikties, jo ēdienkarte īpaši radīta vīna cienītāju vēlmēm – tajā atrodamas dažnedažādas izmeklētas uzkodas, klasiskās spāņu tapas un veģetāriešiem domātās, brusketas, siera plates, gaļas plates un citi klasiski Vidusjūras reģiona ēdieni.

Restorāni Rīgā ir daudz un dažādi, bet neviens līdz šim nav piedāvājis tik unikālu un reizē demokrātisku iespēju katram klientam vakara gaitā sajusties kā īstenam vīna (ie)pazinējam.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *