Luksusa pulksteņu apmaiņa, uzpirkšana – vai tāpat kā pulksteņu lombards?

Elegants un prestižs pulkstenis uz rokas bez šaubām  ir apliecinājums tā nēsātāja veiksmei un statusam sabiedrībā.  “Attieksmi pret rokaspulksteņiem var salīdzināt ar mīlestību pret grāmatām, no kurām virmo galvu reibinoša tipogrāfijas smarža. Pulkstenis ir īpašs intelektuālo gardēžu baudas priekšmets,” saka Ģirts Strencis, kurš ir luksusa pulksteņu veikala Baltic Watches dibinātājs, un veiksmīgi pulksteņu industrijā darbojas jau vairāk nekā 10 gadus.

Laikrāžu kolekcija, ko piedāvā veikals,  ietver sevī pasaules prestižākos zīmolus. Audemars, Vacheron Constantin, Montblanc, Cartier, Hublot, Rolex un daudzu citu pasaulsavenu zīmolu rokaspulksteņi.

Baltic Wathes – vieni no pirmajiem Baltijā, kuri piedāvā pulksteņu apmaiņu

Uzņēmums ir viens no pirmajiem Baltijā, kas darbojas atpirkšanas, apmaiņas un pulksteņu “ar noskrējienu” pārdošanas jomā. Viennozīmīgi vārds uzpirkšana automātiski izraisa asociācijas ar vārdu lombards. Gluži kā Donam Kihotam bija uzticams pavadonis Sančo Pansa, tā vārdam lombards uzticīgi seko ne pārāk gaišas asociācijas. Prātā droši vien iezīmējas lētu preču uzpirkšanas punkts.

Baltic Watches patiešām piedāvā pulksteņu novērtēšanu un uzpirkšanu un darbojas tāpat kā pulksteņu lombards. Taču jāsteidz atzīmēt, ka Eiropā šis ir ļoti iecienīts pakalpojums – pulksteņu jomas profesionāļi atpērk vai maina, bet pēc tam pārdod iepriekšējo īpašnieku pulksteņus ar ievērojamām atlaidēm.  Ja ir vēlme novērtēt savu pulksteni vai arī to pārdot, vai arī iegādāties autentisku luksusa laikrādi par saprātīgu cenu, lai atjaunotu kolekciju, Baltic Watch veikals ir īstā vieta šāda darījuma noslēgšanai, jo tas darbojas arī kā pulksteņu lombards.

Kur remontēt salūzušu laikrādi, ja tas pārstājis tikšķēt?

Baltic Watches luksusa pulksteņu veikals Vecrīgā, Jāņa ielā 3, piedāvā arī pilna servisa pulksteņu remontu. Darbnīcā ir viss nepieciešamais, lai veiktu pulksteņu remontu ar jebkuras  sarežģītības pakāpes defektiem. Aprīkojumā ietilpst Elma, Greiner un Witschi aparatūra, kā arī Bergeon un Breitling instrumenti. Rūpes par klientu pulksteņiem uzņemas izcila un profesionāla meistaru komanda, kas izceļas ar sevišķu rūpību un pedantismu savā darbā. Galvenajam Baltic Watches pulksteņu darbnīcas meistaram Ervīnam Undelim ir Maurice Lacroix un Raymond Weil izsniegti sertifikāti.

Pulksteņu darbnīcā ir iekārtota ķīmiskā laboratorija īpaši sterilos apstākļos veicamām manipulācijām – mikroputekļu likvidēšanai, tīrīšanai un pulēšanai.  Baltic Watches pulksteņu meistari regulāri apmeklē Bergeon rūpnīcu Šveices pilsētā Leloklā, lai iepazītos ar pulksteņu inženierijas jaunākajiem risinājumiem un inovācijām, kas ļauj izkopt profesionalitāti līdz nebijušiem augstumiem.

Ja ir vēlme uzzināt ko vairāk par luksusa rokas laikrāžiem, to remontu vai arī pulksteņu lombardu, droši var zvanīt Baltic Watches  speciālistiem pa tālruni (+371) 206 777 11 (Whatsapp, Viber, Telegram) vai arī rakstīt e-pastu info@balticwatches.com. Pulksteņu veikala kolekciju iespējams izpētīt arī viņu Online katalogā balticwatches.com.

Kādēļ izvēlēties prestižu laikrādi? 

Profesionāli meistari, izejmateriālu kvalitāte, perfekts dizains, atbilstošs jebkurai gaumei, katrs zīmols ir gadu desmitos vai pat simtos izlolota leģenda. Tikai daži no faktoriem, kas pārliecina. Katru luksusa pulksteni ir darinājuši profesionāli, atbildīgi un augsti kvalificēti  meistari. Jebkurš mehānisms top nevis dažu minūšu laikā rūpnīcā, bet gan 9 – 24 mēnešu laikā meistaru darbnīcā. Tas ir arī garants laikrāža precizitātei pat daudzu gadu desmitu garumā. Piedevām, iegādājoties pasaulslavena zīmola laikrādi, Baltic Watces tiem nodrošina augstas klases līdz pedantismam izkoptu servisu un apkopi, kas ir ārkārtīgi svarīgi. Un gadījumā, ja ir vēlme vai nepieciešamība veikt pulksteņa apskati, novērtēšanu vai arī pārdošanu, šī paša uzņēmuma pulksteņu lombards nodrošina operatīvu un abpusēji izdevīga darījuma noslēgšanu.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *