Mūsdienu tehnoloģijas sasniegums – viedpulksteņi

dažādu zīmolu viedpulksteņi

Mierīgi braucu autobusā, te pēkšņi ievēroju, blakus stāvošais cilvēks savā rokas pulkstenī lasa īsziņas, jau pēc mirkļa ekrāns izdziest un parādās ciparnīca. Kas gan tas ir, un kam tas domāts? Telefons īsti nav, bet arī par rokas pulksteni to nosaukt grūti. Pēc ilgas un garas meklēšanas atklājas, tas ir viedpulkstenis. Kurā brīdī gan tehnoloģijas nonāca tik tālu, ka nu jau varam pat piezanīt un saņemt zvanus savā rokas pulkstenī?

Šis gadžets daudzus var pirmajā brīdī samulsināt, tomēr, tā ērtais lietojums un elegantais izskats pārliecinās pat skeptiķus. Pirmajā brīdī var šķist, ka tas ir elektroniskais pulkstenis ar palielu ciparnīcu, tomēr ieskatoties ciešāk, var pamanīt izvelnes taustiņu un dažādas citas opcijas. Dažos no tiem ir pat iebūvēta kamera.

Šo vienreziējo brīnumu pirmā sāka ražot kompānija „Apple” un to var savienot ar jebkuru šīs pašas kompānijas viedtelefonu, tomēr nu jau tirgū ir pieejami dažādu zīmolu viedpulksteņi.

Viens no uzņēmumiem, kas sekojis modei un sācis ražot ar saviem viedtelefoniem draudzīgus pulksteņus ir „Samsung”, tomēr, viņu pulkstenis ir atšķirīgs, jo kamēr netiek izmantota funkcija lietot aplikācijas un saņemt zvanus, tas patiešām ir īsts rokas pulkstenis, ar klasisku ciparnīcu. Pagriežot ietvaru tas pārvēršas par mūsdienīgu gadžetu un ļauj piekļūt visām nepieciešamajām lietotnēm.

Vēl viens vērā ņemams sasniegums ir arī „Huawei” piedāvātais viedpulkstenis. Tā vienkāršais dizains ļauj klausīties mūziku, atbildēt uz zvaniem, īsziņām un izmantot navigāciju bez liekas uzmanības novēršanas.

Lai gan viedpulksteņi vēl nav iekarojuši mūsu sirdis un uzticību, gribētos pievērst uzmanību kādai atsevišķai kategorijai, kas kādam varētu aiztaupīt raizes, bet kādam pat izglābt dzīvību. Tie ir bērnu viedpulksteņi. Bērnu ierīcēs ir iestrādāts GPS un ir iespēja tajā ievietot SIM karti, kas nodrošina zvanu un īsziņu sūtīšanas un saņemšanas iespēju. Pavisam maziem bērniem tas var aizstāt mobilo telefonu. Pietiks ar šo krāsaino aprocīti, kas ļaus ne vien saņemt vecāku zvanus, bet arī dos vecākiem iespēju vienmēr sekot līdz tam, kur viņu bērns atrodas.

„Ieskokit Gudrucio” ir lieltuviešu uzņēmums, kas ražo tieši šādus bērnu viedpulksteņus. Dalder.lv ir viens no uzņēmumiem, kas piedāvā iegādāties šos viedpulksteņus. Tiem ir trīs dažādi modeļi un tos atbalsta tādas telekompānijas kā „Tele 2”.

Galvenais parametrs, kas ļaus izvēlēties tieši jums atbilstošo viedpulksteni ir ražotājs un ekrāna izmērs. Ja jūs lietojat „Samsung” mobilo tālruni, ar to vislabāk savienosies tieši „Samsung” pulkstenis. Tas ļaus neapjukt piedāvājumā. Visas kompānijas piedāvā arī vairākus ekrāna izmērus. Sākot no neliela, līdz pat samērā ievērojamam, kas nodrošinās iespēju viegli izlasīt īsziņas, kā arī uzņemt fotogrāfijas, ja konkrētā ierīce atbalsta šo funkciju.

Mūsdienu steidzīgajā pasaulē ir nepieciešama atelpa no mobilā telefona un citām saziņas ierīcēm, tāpēc gudrais pulkstenis būs izcils risinājums šai problēmai. Jūs varēsiet nolikt malā telfonu, tai pašā laikā neraizējoties par to, ka varētu palaist garām kādu svarīgu ziņu, pie tam visu šo darot ar gaumi un eleganci, ko sagādā pulksteņu lieliskais dizains.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *