Sludinājumi un vakances Daugavpilī savam interneta biznesam

Dalder.lv ir pasaulē modernākā e-komercijas platforma, kuras pamats ir klasiski sludinājumi, ko lietotāji sludinājumus var ievietot gan manuāli, gan automatizēti (XML faili). Dalder.lv no citiem atšķiras ar to, ka informāciju var ievietot bez maksas vai ar maksas reklāmas iespējām, piemēram, piešķirt digitālus kuponus jeb dot īstermiņa atlaides, pārdot pakalpojumu vai preci kā dāvanu, veidot kolektīvās iepirkšanās akcijas. Biznesa modelis paredz, ka sludinājumi ar jebkādu informācijas apjomu ir par brīvu, savukārt, par mārketinga rīkiem jāmaksā papildus. Jebkura lieluma uzņēmumam jebkurā Latvijas reģionā, t.sk. Daugavpilī, būs iespēja parādīt sevi un reklamēt savas preces vai pakalpojumus.

Tā arī ir viena no galvenajām priekšrocībām, jo tik sīka lokalizācija nav nevienā no līdz šim veidotajiem sludinājumu portāliem. Turpmāk vakances Daugavpilī būs ļoti vienkārši veidojamas, apskatāmas un virzītas mērķauditorijai.

Dalder.lv inovācijas un priekšrocības

Mikro mājas lapa bez maksas

Ar Dalder atbalstu iespējams izveidot bezmaksas mājaslapu, kas ļaus mērķauditorijai skaidri atspoguļot piedāvājumu, vai to, ko meklējat. Tā ir lieliska iespēja aizmirst par IT uzņēmumiem, kas ražo mājas lapas.

Filtrēšanas sistēma

Dalder.lv izceļas ar pārdomāto dizainu un tā perfekti izstrādāto funkcionalitāti, piedāvājot ne tikai jau zināmas funkcijas, bet arī pasaules līmenī inovatīvas funkcijas, piemēram, labāko filtrēšanas sistēmu, kas ļauj saglabāt izvēlētos filtrus, kā arī pieteikties paziņojuma saņemšanai, ja portālā ir ievietota jauna informācija par izvēlēto preci vai pakalpojumiem. Šie jaunumi pilnībā maina informācijas nodošanas sistēmu, jo lietotāji saņem to pēc pieprasījuma un nav jātērē laiks tās meklēšanai.

Informācijas kvalitāte un apjoms

Lai realizētu milzīgo informācijas apjomu, kas atrodams portālā, jāpastāv atbilstošām sadaļām un lokalizācijai. Dalder.lv klientu rīcībā jau ir desmitiem tūkstošu sadaļu, taču Dalder moderatori ir gatavībā reaģēt uz lietotāju papildus pieprasījumiem un veidot jaunas sadaļas

Kāpēc izvēlēties dalder.lv

  • Ja ērta šķiet Google meklēšana, tad jaunajā e-komercijas platformā būs pieejama tāda paša līmeņa meklēšanas sistēma, kas palīdzēs neapjukt milzīgajā informācijas apjomā.
  • Izveidot darba sludinājumu, izmantojot CV datus, varēs ar pāris klikšķiem un sekundēs. CV izveidošanas un uzglabāšanas iespējas būs pieejamas 3 valodās un vakances Daugavpilī iegūs citu kvalitātes latiņu.
  • Būs iespējams redzēt lietotāju atsauksmes vienam par otru, precēm un pakalpojumiem, uzņēmumiem, profesijām
  • Sīki administratīvi sadalīta informācija– katram novadam, pilsētai un pilsētas rajonam, t.sk. arī Jūrmalā, tagad ir savs reklāmas dēlis.
  • Portāla lietotājiem ir redzama otra lietotāja kontaktinformācija, kas ļauj komunicēt tieši ar pārdevēju vai pircēju.

Dalder.lv veidotāji ir droši, kad platformas efektīvie problēmu risinājumi reklāmas izvietošanā, lokalizācijā, apstrādē, efektivitātē un sasniedzamībā, ātri iegūs lietotāju atzinību un palīdzēs attīstīties maziem un vidējiem uzņēmumiem.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *