ss.com ir tas pats ss.lv!

ss.com ir tas pats ss.lv

ss.com ir sludinājumu portāls, kas daudz komentāru neprasa, jo to izmanto lielākā daļa cilvēku, kam kaut kas ir jāpārdod vai jānopērk kāda prece vai pakalpojums. Ilgu laiku tieši šis portāls ir bijis vienīgais šāda veida sludinājumu portāls Latvijā, kas devis tam daudz priekšrocību un monopola stāvokli tirgū.

Sludinājumu portāls piedāvā iegādāties un pārdot jebko, sākot no vakanču meklēšanas līdz auto vai kartupeļiem. Pēdējā laika skaļie notikumi ar ss pārsaukšanu un skandālu ar VID vēlreiz liek domāt – vai tiešām ss.com ir labākā izvēle? Un vai ss mainītais nosaukums liecina arī par kādām citām izmaiņām?

Alternatīva – dalder.lv

Patiesībā, SS.com ir tas pats ss.lv, tāpēc noteikti vajadzētu izskatīt citus alternatīvos risinājumus. Neskatoties uz mūsdienu straujo tehnoloģiju attīstību, kopš ss izveidošanas nav veikts neviens uzlabojumi, lai portāla apmeklētājiem būtu iespējams ērtāk, ātrāk un vienkāršāk ievietot, meklēt nepieciešamos produktus vai pakalpojumus, tāpat kā komunicēt ar sludinājumus pārdevēju.

Reaģējot uz tirgus pieprasījumu, ir izveidots lielisks portāls dalder.lv, kas piedāvā līdzīgas pamatfunkcijas kā ss, tomēr lietotājiem tas ir krietni ērtāks, vienkāršāks un nesalīdzināmi mūsdienīgāks. Viena no lielākajām ss portāla problēmām ir filtrēšana, pašlaik sludinājumus nav iespējams klasificēt pat pēc viena parametra.

Tātad, ja, piemēram, nepieciešams atrast televizoru Daugavpilī, reģionālus sludinājumus nav iespējams atlasīt. Lietotājam tas nozīmē ilgāku laika posmu, kas jāpavada izskatot sludinājumus. Dalder.lv, savukārt, piedāvā ērtu un vienkārši saprotamu filtru gan pēc lokācijas, produkta veida, reģiona un citiem parametriem.

Autorizācija ar sociālajiem tīkliem un komunikācija ar pārdevēju

Ss arī nepiedāvā iespēju autorizēties mūsdienīgāk, izmantojot sociālos tīklus. Ss pašlaik izmantotā autorizācija ir diezgan vēsturiska un nav piemērota mūsdienīgiem cilvēkiem, kas vēlas saņemt adekvātus risinājumus. Dalder.lv piedāvā autorizēties ar sociālajiem tīkliem, kas lietotājam palīdz, jo nav jāatceras vēl kāda papildus parole.

Ss.com sludinājumos pašlaik nav iespējams apskatīt informāciju par pārdevēju. Tātad ir lielāks risks iegādāties viltotas vai zagtas lietas, nav iespējas saņemt atsauksmes vai novērtējumu, kas var palīdzēt atpazīt godprātīgu pārdevēju. Dalder.lv arī šis mīnuss ir novērsts, piedāvājot gan apskatīt informāciju, gan komunicēt tiešsaistē.

Akcijas un kuponi vienuviet

Ss.com piedāvā tikai sludinājumu ievietošanu, kamēr dalder.lv piedāvā vēl kādu lietotājiem ērtu papildinājumu, jo ir radījis platformu arī, lai iepazītos ar unikālām un citur nepieejamām kuponu akcijām un citām aktivitātēm.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *