Tauku atsaldēšana – iespēja atbrīvoties no liekā svara bez raizēm!

Beidzot arī Latvijā pieejams novatorisks un efektīvs veids, kā atbrīvoties no liekā svara. Coolsculpting tauku atsaldēšanas metode ir pasaulē jau vairākus gadu desmitus zināma procedūra, kas pie sava sapņu auguma palīdzējusi tik daudziem. Tikai dažu mēnešu laikā vienkārši, nesāpīgi un ārkārtīgi efektīvi sevi spogulī var ieraudzīt ar pavisam citām acīm. Vienīgā Latvijā un visā Baltijā pieejamā ierīce atrodas Prof. Jāņa Ķīša Estētiskās Dermatoloģijas klīnikā Sadovņikova ielā 20, Rīgā.

Liekais svars ir izplatītākais iemesls neapmierinātībā ar ārējo izskatu

Tauku atsaldēšana var lepoties ar fenomenālu efektu, kas pat var šķist neticams – vienas procedūras laikā iespējams samazināt pat 25% tauku apjoma! Unikālā sistēma ļauj sasaldēt un sadalīt tauku šūnas, tām izvadoties limfātiskajā sistēmā. Procedūra ir ķermenim saudzīga, ļaujot pakāpeniski pielāgoties un dabiskā veidā sašķelto tauku masu izvadīt no organisma. Tāpat nav nepieciešams veikt nekādus drošības pasākumus pirms vai pēc procedūras. Uzreiz pēc tās iespējams atgriezties darbā vai ikdienas mājas solī.

Tauku šūnas saglabājas visu dzīvi

Diemžēl, tauku šūnas organismā noformējas jau pusaudžu gados un tās nav iespējams likvidēt, tikai samazināt to izmēru. Tauku atsaldēšanas lieliskais efekts ļauj to izdarīt tikai pateicoties unikālajai aukstuma iekārtai, kas pasaulē ir Nr.1 šāda veida izgudrojums. Coolsculpting iedarbība pielīdzināma plastisko operāciju efektam, tikai daudzkārt mierīgāk, ātrāk un vienkāršāk.

Kā darbojas tauku atsaldēšana?

Pirms procedūras tiek veiktas pārbaudes pie fizioterapeita un ja nepieciešams, arī pie uztura speciālista. Coolsculpting procedūras laikā nav jāsatraucas par citu orgānu vai ādas šūnu sasaldēšanu. Iedarbība novērojama tikai uz tauku šūnām, neskarot asinsvadus, nervus vai apkārt esošos audus. Tikai 35-60 minūšu laikā ķermenis tiek skulpturēts un attīrīts no tauku šūnām, tikmēr baudot grāmatu, skatoties TV vai vienkārši atpūšoties no ikdienas steigas. Jaunajām māmiņām gan jāņem vērā tas, ka šo procedūru var veikt tikai pēc krūtsbarošanas beigām.

Ikviens vēlas iegūt skaistu un kārdinošu ķermeni bez liekā svara un nomācošajām tauku rieviņām. Iedzīvotāju pētījumos par ārējo izskatu, tieši liekais svars parasti tiek minēts kā problemātiskākais aspekts, kas liedz justies labi un pārliecinoši. Sevišķi aktuāli tas ir jaunajām māmiņām, kas pēc mazuļa dzimšanas arī vēlas izskatīties lieliski. Bieži vien ikdienas rūpēs par bērniem un mājokli, nav laika ne sporta nodarbībām, ne diētām. Tauku atsaldēšana ir lieliska iespēja skatīties spogulī ar prieku!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *