Valentīndienas dāvanas – atpūta kopā ar mīļoto

Mīlestības svētki, kas katru gadu mūs apciemo ar sirsniņām, rožu pušķiem, smaidīgiem pārīšiem, mīlestības pilnām sejām un protams arī īgņām, kas ir vientuļi un nevar ciest šo dienu, kad svinam mīlestību un kopā būšanu.

Valentīndienas dāvanas. Kad dzirdam šo vārdu salikumu, pēkšņi acu priekšā parādās nebeidzamas bildes ar lācīšiem un rozēm, saderināšanās gredzeniem un citām spīdīgām lietiņām, kas piedienas Valentīndienai, tomēr vai tas ir viss, vai tas tiešām ir vienīgais vieds, kā svinēt šo dienu apsveikt savu mīļoto ar kādu sirsnīgu un zīmīgu dāvanu, kas paliks atmiņā. Šie svētki ir padarīti banāli, meitenes no saviem mīļotajiem gaida dārgas rotaslietas un mīlestības apliecinājumus, kas daudziem nav pa kabatai, bet baidoties zaudēt savas meitenes mīlestību viņi cenšas un dara jebko, lai tikai mīļotā būtu laimīga. Tomēr mēs esam atraduši pāris idejas priekš Valentīndienas dāvanas, kas nav lācīši vai gredzeni.

Ceļojums pa pilsētas nostūriem

Romantiskas Valentīndienas dāvanas ideju augšgalā ir izbraucieni vai mazi ceļojumi. Ja jums abiem nav pretenziju pret garām pastaigām un jauniem iespaidiem, ir vērts pamēģināt doties uz kādu pilsētu, kur nekad neesat bijuši un apskatīt labākās tūristu vietas, nogaršot gardumus, kas tiek ražoti tur pat uz vietas un uzņemt bildes, kas paliks kopīgām atmiņām. Diena pavadīta kopā būs daudz vērtīgāka nekā jebkura dāvana. Ja nezini, kur doties, ieskaties Dalder.lv un atrodi ko tādu, kas patiks Tev un otrajai pusītei.

Kopīga atpūta un skaistumkopšana kā Valentīndienas dāvana

Nav noslēpums, ka meitenes mīl skaistumkopšanu un lutināšanu. Iespējams arī puiši uz to parakstītos biežāk, ja zinātu, ko tas nozīmē. Dodieties uz pāru masāžu un pēc tam pavadiet dienu kopā plunčājoties baseinā vai arī izbaudiet veselu SPA ceļojumu kādā no SPA viesnīcām. Dalder.lv vari atrast jau izplānotas dienas ar atpūtas elementiem.

Kino un kopīgas vakariņas

Arī šis var šķist banāli, tomēr pat šajos svētkos neesat spiesti doties uz romantisko filmu, kas patiesībā nepatīk nevienam no jums. Izvēlieties kādu asa sižeta drāmu vai šausmu filmu un pēc tam dodieties vakariņās, kur varēsiet apspriest iespaidus un pasmieties par lācīšu krāvumu pie blakus galdiņiem. Priecīgu Valentīndienu! Ceram, ka atradīsiet labākās Valentīndienas dāvanas idejas un iespējams pat atklāsiet kādu jaunu tradīciju, ko varēsiet piekopt katru gadu un kas būs īpaša tieši jums.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *