Vismodernākā autoskola Latvijā – Presto

vismodernākā autoskola

Presto ir īpaša autoskola. Ne tikai tāpēc, ka tā ieņem Latvijas autoskolu TOP 5 un ne tikai tāpēc, ka par to simtiem bijušo un esošo kursantu var pateikt atzinīgus vārdus. Arī ne tikai tāpēc, ka tā ir autoskola, kas sauc sevi par jauno vadītāju universitāti, tādējādi piedāvājot pavisam cita līmeņa apmācības un attieksmi. Presto unikalitāte slēpjas arī tajā, ka tā ir vismodernākā autoskola Latvijā. Kāpēc?

Moderna un lietotājam ērta mājaslapa

Presto vienmēr cenšas būt tuvāk saviem klientiem – topošajiem autovadītājiem kā arī jau pieredzes bagātajiem šoferīšiem. Tieši tāpēc ir radīta ērta, praktiska un pārskatāma mājaslapa, kas sniedz ļoti daudz iespēju. Papildus tam, ka iespējams, saņemt informāciju par dažādajām kategorijām un mācību spēkiem. Atsevišķa sadaļa bloga veidolā veltīta izzinošām tēmām, kas palīdz ikvienam, kas interesējas par auto nozari.

Izmanto iespēju un noslēdz līgumu online!

Pateicoties modernajai mājaslapai, nu jau tikai pāris klikšķu attālumā vai 3 minūšu laikā pat neizejot no mājām,  jaunajiem vadītājiem ir iespēja noslēgt līgumu par braukšanas apmācībām, kā arī pasūtīt pirmo nodarbību.
Šo lielisko iespēju var izmantot arī jebkuras autoskolas audzēknis vai kāds, kurš nekad vai sen nav braucis un vēlas atsvaidzināt zināšanas, piemēram, mājsaimniece, pensionārs.

Elektroniska norēķinu sistēma

Tikpat svarīgi un unikāli ir tas, ka Presto autoskolā online vat izvelēties jebkuru instruktoru, kā arī var mācīties pie vairākiem vienlaicīgi. Lieliski ir tas, kas norēķināties pie jebkura instruktora elektroniski, iepriekš iemaksājot līdzekļus speciālā kontā, pēc tam līdzekļus tērējot par braukšanas nodarbībām.  Braukšanas nodarbības iespējams izvēties sev ērtā vietā un laikā, nepielāgojoties tikai instruktora vajadzībām. Šādā veidā Presto ļauj topošajam vadītājam būt noteicējam pār savu laiku.

Citi parocīgi un ērti Presto pakalpojumi

Mājaslapā iespējams mācīties elektroniski, izmantojot ērtu testu, kas piedāvā iespēju arī sacensties ar citiem, tādējādi iegūstot vēl lielāku motivāciju ātrāk iemācīties teoriju. Katru mēnesi tiek noteikti labākie Presto audzēkņi. Uzņēmums arī ļoti rēķinās ar savu studentu dzīvesveidu un piedāvā jaunumus un ziņas lasīt sociālajos tīklos. Sekojot uzņēmuma aktivitātēm sociālajos tīklos, iespējams iegūt atlaides par 100% apmērā. Būt aktīvam ir izdevīgi!

Presto atrodas Lāčplēša ielā 24, Rīgā.  Zvanot 27748988 iespējams saņemt visu nepieciešamo informāciju un pārliecināties, ka līdzvērtīga konkurenta Latvijā nav.

Izvēlies autoskolu, kura vispirms domā par saviem audzēkņiem!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *